Úvod Hlavní menu

Bezdrôtová nabíjačka so stojanom Mophie Stream Desk Stand EU

Bezdrôtová 10 W nabíjačka s praktickým stojanom umožňuje pohodlné nabíjanie. Pogumovaná podložka navyše chráni pred poškriabaním a bráni kĺzaniu po hladkom povrchu.

Parametre

Kód tovaru 409902432
EAN848467080995
Dostupnosttovar vyrobíme na objednávku
Vaša cena69,99 EUR vrátane DPH
 
KS

Bezdrôtová 10 W nabíjačka s praktickým stojanom umožňuje pohodlné nabíjanie. Pogumovaná podložka navyše chráni pred poškriabaním a bráni kĺzaniu po hladkom povrchu.

Nechajte telefón nabíjať a užívajte si zatiaľ relax

Mophie Charge Stream Desk s výkonom až 10 W spĺňa hneď 2 funkcie naraz - poslúži ako praktický stojan a zároveň dodá vášmu telefónu energiu vďaka vysokorýchlostnémáu bezdrôtovému nabíjaniu. Zariadenie stačí len položiť na plochu nabíjačky, ktorá začne okamžite nabíjať. Vy si zatiaľ môžete urobiť prácu, ktorú potrebujete alebo si dať nohy hore a dopriať si zaslúžený relax.

589_12_cs desk stand jpa ip8p_nightstand_800px

Optimalizované pre Apple a Samsung

Vysokorýchlostné nabíjanie je optimalizované pre Apple (7,5 W) a Samsung (9 W), ale vďaka unikátnemu dizajnu môžete nabíjať prakticky akýkoľvek telefón, ktorý podporuje Qi. Na veľkosti ani polohe telefónu nezáleží - do stojanu ho môžete položiť na výšku aj na šírku.

589_12_cs desk stand_horizontal video viewing_2000px

Nabíja aj cez puzdra

Ak používate puzdro, ktoré nie je silnejšie ako 3 mm, nemusíte strácať čas jeho zložením. Charge Stream Desk zvládne nabíjať aj cez neho.

Hodí sa kamkoľvek

S nízkoprofilovým dizajnom zapadne stojanček s nabíjačkou do domu aj do kancelárie. Elegantný oceľový rám s pogumovanými podložkami navyše bráni kĺzaniu po hladkom povrchu a chráni stojanček pred poškriabaním.

589_12_cs desk stand ipx_computer_2000px

Obsah balenia:

  • Stojan s nabíjačkou Charge Stream Desk Stand
  • 1,5 m micro USB kábel
  • Adaptér do steny QC 2.0
  • Návod 

Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategorie

Buďte v obraze

Májové zmeny

Vážení zákazníci, od 1. 5. 2020 meníme systém zliav a výhod pre užívateľov tak, aby bol pre Vás čo najvýhodnejší.
vypredaj