Úvod Hlavné menu

pouzdro Juice Pack pro Samsung Galaxy S8

Ochranné puzdro Mophie Juice Pack s 2 950 mAh batérou dobije váš Samsung Galaxy S8 a predľží jeho životnosť až o 33 hodín. Puzdro obsahuje technológiu bezdrôtového nabíjania, ktorá umožňuje bezproblémové nabíjanie za pomoci prakticky akejkoľvek bezdrôtovej technológie pre nabíjanie.

Ako to funguje?

Keď vložíte svoj telefón do púzdra Juice Pack Air, konektor v puzdre sa pripojí do konektora vášho telefónu. Po zapnutí púzdra a stlačení príslušného tlačidla sa váš telefón začne dobíjať z batérie zabudovanej v puzdre.

465_12_jp sgs8_jp sgs8_back front_battery check_hands_circles_2000px

Kompatibilita s Charge Force držiaky s bezdrôtovým nabíjaním

Mophie Juice Pack Air uľahčuje bezdrôtové nabíjanie. Puzdro Juice Pack Air je kompatibilné s akýmkoľvek bezdrôtovým držiakom Mophie Charge Force, takže si môžete vychutnať nabíjanie doma aj v akomkoľvek vozidle. Vstavané magnety udrží telefón na mieste a nabíjanie začne automaticky pri kontakte s držiakom. Technológia bezdrôtového napájania Charge Force zaistí bezproblémovú integráciu nabíjania do vášho každodenného života, či už ste doma, v kancelárii alebo v aute. 

465_12_jp sgs8_cf desk mount_front_office_sq_2000px465_12_jp sgs8_cf vent mount_front_car_angled_2000px

Puzdro je kompatibilné s technológiou Qi a ďalšími technológiami bezdrôtového nabíjania. Schovajte svoj telefón do púzdra s batériou Juice Pack a využite nabíjanie všetkých bezdrôtových systémov vrátane tých, ktoré sa nachádzajú na letiskách, v kaviarňach a v mnohých nových automobiloch.

465_12_jp sgs8_back_airport_2000px


Perfektná ochrana

Skvelá výbava púzdra Juice Pack Air je zabudovaná v čo možno najtenšom puzdreVnútorné gumové vankúšiky chráni váš telefón pri páde a vyvýšené rohy ochráni váš displej pri položení na tvrdý podklad.

Prioritné nabíjanie:

Pri zapojení puzdra k počítaču pomocou priloženého kábla sa najskôr nabíja váš telefón a až potom sa dobíja puzdro. Vďaka šikovnému talčidlu si môžete vybrať, či chcete nabíjať alebo energiu šetriť. Vďaka LED indikátorom v puzdre hneď uvidíte, či máte dostatok batérie.

Technické špecifikácie: 

  • rozmery: 160 x 73,34 x 17,57 mm
  • hmotnosť: 104,9 g
  • kapaciata batérie: 2 950 mAh
  • výdrž batérie: až 33 hodín telefonného hovoru

Obsah balenia:

  • Juice Pack
  • návod

465_1_4017_jp sgs8 blk i_giftbox image_front465_1_4017_jp sgs8 blk i_giftbox image_back

 

Predstavenie puzdra Juice Pack výrobcom (Mophie):

 


 

 

Kategórie

Buďte v obraze

vypredaj sk