Úvod Hlavní menu

Tough Mineral

Ochranný kryt White Diamonds Tough Mineral zaujme svojim dizajnom aj funkčnosťou. Obvod krytu je opatrený bumperom, ktorý vaše zariadenie ochráni pred pádmi a nárazmi a zaručí, že vám kryt nebude preklzávať v ruke.

Vyvýšené okraje ochráni displej a kameru proti poškriabaniu. Kryt je naviac vybavený technológiou Active-Air, vďaka ktorej má schopnosť absorbovať energiu pri dopade.

white diamonds lifestyle 001

Nemecká značka White Diamonds si pri výrobe krytov a puzdier potrpí na dizajn a kvalitné materiály. Pri ich vývoji spolupracuje s oceňovanými dizajnérmi a s niektorými z najlepších nemeckých inžinierov. Výstupom tejto kombinácie sú produkty s neobvyklým dizajnom a skvelými ochrannými vlastnosťami.

 

Svoje produkty sa White Diamonds snaží prispôsobiť primárne ženám. Protiváhou značky White Diamonds je firma Black Rock, ktorá tiež ľpie na kvalitných materiáloch a dizajnu, ale pri výrobe produktov sa zameriava výhradne na potreby a vkus mužov.

Kategorie

Buďte v obraze

InvisibleShield VisionGuard

Temperované ochranné sklo s filtrom Eyesafe, ktoré ochráni vaše zariadenie před pádmi a vaše oči pred škodlivým svetlom z displeja.
vypredaj