Úvod Hlavní menu

GEAR4 D3O Milan Snap ochranný kryt pre Apple iPhone 14 Plus - zelená

Ochranný kryt kompatibilný s MagSafe vyrobený z materiálu D3O® Crystalex, vaše zariadenie ochráni pri pádoch z výšky až 4 metrov. Povrch krytu je obohatený o antimikrobiálnu vrstvu.

Parametre

Kód tovaru ZG702010088
EAN840056166097
DostupnostIhneď na odoslanie
Vaša cena44,99 EUR vrátane DPH
 
KS

Ochranný kryt kompatibilný s MagSafe vyrobený z materiálu D3O® Crystalex, vaše zariadenie ochráni pri pádoch z výšky až 4 metrov. Povrch krytu je obohatený o antimikrobiálnu vrstvu.

Apple MagSafe

Ochranný kryt Gear4 Milan Snap je kompatibilný s MagSafe. Vďaka zabudovaným magnetom kryt k nabíjačkám a ostatnému príslušenstvo dokonale priľne, to zabezpečí stabilné nabíjanie a ničím nerušené používanie ostatných doplnkov.

Technológia D3O®

Pri výrobe krytu bol použitý tiež materiál D3O® Crystalex. Kryt sa pýši drop testom, ktorý deklaruje ochranu zariadenia pri pádoch z výšky až 4 metrov. Materiál je súčasne vytvorený tak, aby odolával zožltnutiu a prenosu farieb a zostal krištáľovo transparentný.

Pri výrobe krytu boli použité aj recyklované plasty. Spoločnosť Gear4 tak umožňuje spotrebiteľom ísť cestou eco-friendly udržiteľného výberu, bez zníženia nárokov na ochranu alebo štýl.

D3O je britská firma, ktorá sa zaoberá vývojom technológií pre absorpciu a tlmenie nárazov. Technológia použitá pri výrobe krytu Milan Snap využíva vlastnosti ultra ľahkého elastomeru, ktorý sa chová ako nenewtonská tekutina. To znamená, že v kľude je táto hmota tekutá, a pri mechanickom náraze tuhne a správa sa ako pevný predmet, po chvíli pokoja opäť "povolí". Energia dopadu je rozložená medzi jednotlivé molekuly, ktoré ju vynaloží na stuhnutie.

Tieto vlastnosti robia z technológie D3O® ideálny a vysoko žiadaný prvok výrobkov pre ochranu pred nárazom a dopadom. D3O® technológia je využívaná pri výrobe heliem, chráničov na šport či jazdu na motocykli a teraz aj na ochranu elektroniky. Túto technológiu obsahujú aj výrobky Dr. Martens, Under Armour, Schutt Šport, 3M a ďalšie.

D3O GLASS SK

Štíhle vyhotovenie a premyslený dizajn

Kryt je vytvorený tak aby užívateľovi poskytoval čo najpohodlnejší prístup ku kamerám a ovládacím prvkom a nepreklzával v ruke. Štíhle vyhotovenie potom zabezpečí, že Milan Snap vášmu zariadenia nepridá zbytočne na objeme.

Antimikrobiálna vrstva

Puzdro je potiahnuté špeciálnou antimikrobiálnou vrstvou, ktorá inhibuje rast baktérií zodpovedných za vznik zápachu a celkovo chráni materiál pred degradáciou spôsobenou mikroorganizmami.

 Milan Snap zblízka

Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategórie

Buďte v obraze

vypredaj sk