Úvod Hlavní menu

Puzdro White Diamond Ultra Thin Iced pre Apple iPhone XS Max - ružovozlaté

Ultratenké ružovozlaté ochranné puzdro.

Parametre

Kód tovaru WD1396CLR56
EAN4260557042168
DostupnostPrijímame predobjednávky (zistiť počet skladom)
Cena po registrácii14,39 EUR vrátane DPH
Vaša cena16,00 EUR vrátane DPH
 
KS
 | Novinka

Ultratenké ružovozlaté ochranné puzdro.

White Diamonds Ultra Thin Iced je ultratenké púzdro, ktoré sa chváli šírkou púhych 0,5 milimetrov. Vďaka presným výrezom v tele poskytuje perfektný prístup ku všetkým tlačidlám a konektorom. Transparentný dizajn necháva vyniknúť prirodzenú krásu zariadení.

Vyvýšené okraje poskytujú ochranu kamere a displeji. Vzhľadom ku štíhlemu dizajnu je puzdro naviac kompatibilné s bezdrôtovými nabíjačkami.

wd ultra thin iced

Nemecká značka White Diamonds si pri výrobe puzdier potrpí na dizajn a kvalitné materiály. Pri ich vývoji spolupracuje s oceňovanými dizajnérmi a s niektorými z najlepších nemeckých inžinierov. Výstupom tejto kombinácie sú puzdrá s neobvyklým dizajnom a skvelými ochrannými vlastnosťami.

Svoje produkty sa White Diamonds snaží prispôsobiť primárne ženám. Protiváhou značky White Diamonds je firma Black Rock, ktorá tiež ľpie na kvalitných materiáloch a dizajnu, ale pri výrobe produktov sa zameriava výhradne na potreby a vkus mužov.

Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategorie

Buďte v obraze

InvisibleShield VisionGuard

Temperované ochranné sklo s filtrom Eyesafe, ktoré ochráni vaše zariadenie před pádmi a vaše oči pred škodlivým svetlom z displeja.
zlevy 89pc banner 2019 03