Úvod Hlavní menu

Rokform - puzdro pre Apple iPhone XR Crystal - Carbon Clear

Vysoko odolné ochranné puzdro Rokform Crystal je idálne predovšetkým pre tých, ktorí žijú aktívne. Zabudovaný magnetický úchyt dá navyše vášmu telefónu nový rozmer.

Parametre

Kód tovaru RF305220P
EAN8595603946937
DostupnostIhneď k odberu / na odoslanie (zistiť počet skladom)
Vaša cena40,00 EUR vrátane DPH
 
KS

Vysoko odolné ochranné puzdro Rokform Crystal je idálne predovšetkým pre tých, ktorí žijú aktívne. Zabudovaný magnetický úchyt dá navyše vášmu telefónu nový rozmer.

Prémiová kvalita

Odolné športové puzdro Rokform Crystal je vyrobené z vysoko odolného polykarbonátu. Je perfektný pre tých, ktorí žijú aktívnym životom. Puzdro je zložené z tvrdého polykarbonátového plášťa a mäkkého jadra, ktoré je odolné proti nárazu.

Crystal plus layers

Jednotka medzi pripevniteľnými puzdrami pre mobilné zariadenia

Toto tenké ochranné puzdro má montážny systém Rokform RMS. Svoj prístroj tak môžete pripojiť k širokému sortimentu príslušenstva, ako sú držiaky na bicykle, motocykle, automobily, kočíky, golfové vozíky atď.

univ mount

 

sm crystal xsmax car sm crystal xsmax bike

 

Magnetický úchyt RokSafe

Odolné športové puzdro Rokform obsahuje vyberateľný magnet Roksafe, vďaka ktorému môžete prichytiť zariadenie k akémukoľvek magnetickému kovovému povrchu alebo k jednému z magnetických držiakov. Magnet je neodymový a je teda bezpečný pre GPS, Bluetooth, Wifi, kreditné karty, Apple Pay, prenos dát alebo fotoaparát.

sm crystal xsmax magneticsm crystal xsmax kitchen

Za hranicou ochrany

Tenké puzdro rokfort Crystal bolo dôkladne testované, aby zaistilo maximálnu ochranu. Ochrana pred pádom bola testovaná podľa prísne normy MIL-STD 810G-516.6. Výstuhy v rohoch poskytujú výbornú ochranu pri páde telefónu. Prekrývajúce obvodová lišta púzdra potom chráni displej pri páde na plochu. Vďaka zväčšeným otvorom konektorov jack a lightning bez problému pripojíte akékoľvek obľúbené príslušenstvo.

rf crystal v3 ip6 plus layers

Kompaktný dizajn

Odolné športové puzdro je veľmi ľahké, tenké a kompaktné. Zmestí sa do akejkoľvek vrecka, takže sa nemusíte báť, že so sebou budete nosiť veľkú záťaž.

rf crystal lifestylepocket

Pozrite sa, ako môžete puzdro využiť:


 

Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategórie

Buďte v obraze

vypredaj