Úvod Hlavní menu

Puzdro Black Rock Flex Carbon Booklet pre Samsung Galaxy S20+ – čierne

Flipové puzdro s povrchovou úpravou vo vzhľade karbónu.

Parametre

Kód tovaru BR2101ECB02
EAN4260557047552
Dostupnostihneď k odberu / na odoslanie (zistiť počet skladom)
Cena po registrácii22,49 EUR vrátane DPH
Vaša cena25,00 EUR vrátane DPH
 
KS
 | Novinka

Flipové puzdro s povrchovou úpravou vo vzhľade karbónu.

Ochranné puzdro Black Rock Flex Carbon Booklet je vyrobené z kvalitného PU, ktoré vášmu zariadeniu poskytne kvalitnú ochranu proti pádom a nárazom. Pevný magnet zaistí, že sa puzdro nebude zbytočne otvárať. Vďaka štíhlemu dizajnu je Flex Carbon Booklet kompatibilný s bezdrôtovými nabíjačkami. Jednoduchým pohybom môžete z puzdra vytvoriť stojan, vďaka ktorému budete môcť pohodlne sledovať videá alebo surfovať po internete. Puzdro obsahuje tiež slot, do ktorého môžete umiestniť kreditné karty alebo dôležité vizitky.

Presné výrezy pre pohodlný prístup ku kamere, portom a tlačidlám sú samozrejmosťou.

blackrock ls

Nemecká značka Black Rock si pri výrobe puzdier a krytov potrpí na dizajn a kvalitné materiály. Pri ich vývoji spolupracuje s oceňovanými dizajnérmi a s niektorými z najlepších nemeckých inžinierov, výstupom tejto kombinácie sú produkty s neobvyklým dizajnom a skvelými ochrannými vlastnosťami.

Svoje produkty sa Black Rock snaží prispôsobiť primárne mužom. Protiváhou značky Black Rock je sesterská firma White Diamonds, ktorá tiež ľpie na kvalitných materiáloch a dizajnu, ale pri výrobe produktov sa zameriava výhradne na potreby a vkus žien.

Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategorie

Buďte v obraze

InvisibleShield VisionGuard

Temperované ochranné sklo s filtrom Eyesafe, ktoré ochráni vaše zariadenie před pádmi a vaše oči pred škodlivým svetlom z displeja.
vypredaj