Úvod Hlavní menu

Puzdro White Diamonds Eternity pre Samsung Galaxy S10 - priehľadné

Ochranné tenké puzdro s aplikáciou z kamienkov Swarovski.

Parametre

Kód tovaru WD2830ETY5
EAN4260557042625
Dostupnostihneď k odberu / na odoslanie (zistiť počet skladom)
Cena po registrácii23,39 EUR vrátane DPH
Vaša cena25,99 EUR vrátane DPH
 
KS

Ochranné tenké puzdro s aplikáciou z kamienkov Swarovski.

White Diamonds Eternity je ultratenké puzdro, ktoré má na povrchu ručne aplikované kamienky Swarovski. Transparentný materiál, zo ktorého je kryt Eternity vyrobený, nechá viniknúť dizajn zariadenia.

Presné výrezy v tele puzdra poskytujú pohodlný prístup k tlačidlám a portom. Aj napriek nízkej hmotnosti a kompaktnému dizajnu je puzdro vysoko odolné voči nárazom a poškriabaniu. Štíhly profil vám naviac umožní využívanie bezdrôtových nabíjačiek. 

wd eternity

Nemecká značka White Diamonds si pri výrobe puzdier potrpí na dizajn a kvalitné materiály. Pri ich vývoji spolupracuje s oceňovanými dizajnérmi a s niektorými z najlepších nemeckých inžinierov. Výstupom tejto kombinácie sú puzdrá s neobvyklým dizajnom a skvelými ochrannými vlastnosťami.

Svoje produkty sa White Diamonds snaží prispôsobiť primárne ženám. Protiváhou značky White Diamonds je firma Black Rock, ktorá tiež ľpie na kvalitných materiáloch a dizajnu, ale pri výrobe produktov sa zameriava výhradne na potreby a vkus mužov.


Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategorie

Buďte v obraze

InvisibleShield VisionGuard

Temperované ochranné sklo s filtrom Eyesafe, ktoré ochráni vaše zariadenie před pádmi a vaše oči pred škodlivým svetlom z displeja.
vypredaj