Úvod Hlavní menu

Rokform - puzdro Rugged pre Samsung Galaxy S9 Plus

Ochranné športové puzdro pre Samsung Galaxy S9 Plus so zabudovaným magnetom a magnetickým držiakom. Kompatibilný s ďalším príslušenstvom Rokform.

Parametre

Kód tovaru RF304301-PLUS
EAN8595603944650
DostupnostIhneď k odberu / na odoslanie
Vaša cena40,00 EUR vrátane DPH
 
KS

Ochranné športové puzdro pre Samsung Galaxy S9 Plus so zabudovaným magnetom a magnetickým držiakom. Kompatibilný s ďalším príslušenstvom Rokform.

Dvojzložkové utralehké zloženie

Odolné puzdro Rugged tvrdú polykarbonátovú vonkajšiu škrupinu s mäkkou výstelnou a a šproty skvele ochráni váš telefón přinárazu.

Kompletná ochrana

Na mieru navrhnuté vystuženie rohov puzdier váš telefón ochráni pri páde na hranu a roh. Všetky tlačidlá zostávajú ľahko ovládateľná.

RokSafe magnetický úchyt

Od roku 2011 je rokfort priekopníkom bezpečného magnetického úchytu pre Samsung. Odolné športové puzdro obsahuje vyberateľný magnet Roksafe, vďaka ktorému môžete prichytiť zariadenie k akejkoľvek magnetickému kovovému povrchu alebo k jednému z magnetických držiakov. Magnet je neodymový, a je teda bezpečný pre GPS, Bluetooth, Wifi, kreditné karty, Apple Pay, prenos dát alebo fotoaparát.

Jednotka medzi pripevniteľnými puzdrami pre mobilné zariadenia

Robustné a pripevniteľné puzdro je vybavené montážnym systémom rokfort RMS. Tento systém vám dáva možnosť pripojiť svoj prístroj k širokému sortimentu príslušenstva, ako sú držiaky na bicykle, motocykle, automobily, kočíky, golfové vozíky atď.

univ mount

Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategórie

Buďte v obraze

vypredaj