Úvod Hlavní menu

InvisibleShield Glass Elite Edge pre Apple iPhone 11/XR

Vysoko odolné ochranné sklo, ktoré ochráni displej vášho zariadenia od kraja ku kraju 4x silnejšie ako bežná sklíčka. Cena je vrátane doživotnej garancie výmeny.

Parametre

Kód tovaru ZG200103878
EAN840056102453
Dostupnostihneď k odberu / na odoslanie (zistiť počet skladom)
Cena po registrácii35,99 EUR vrátane DPH
Vaša cena40,00 EUR vrátane DPH
 
KS

Vysoko odolné ochranné sklo, ktoré ochráni displej vášho zariadenia od kraja ku kraju 4x silnejšie ako bežná sklíčka. Cena je vrátane doživotnej garancie výmeny.

Sklo InvisibleShield Glass Elite Edge poskytuje ochranu celého displeja – od kraji ku kraju. Sklo je čierno orámované, takže navyše skvele doplňuje vaše zariadenie.

InvisibleShield Glass Elite Edge patrí medzi najsilnejšie ochranné sklá, ktorá spoločnosť ZAGG v súčasnosti ponúka. Produktový rad InvisibleShield Glass Elite poskytne vášmu displeji až 4x silnejšiu ochranu než bežná sklíčka.

Vaše zariadenie je tak maximálne chránené proti poškriabaniu, mastnotám a nečistotám. Zosilnené a skosené hrany sa doslova stráca na displeji a súčasne ho perfektne chráni.

Ochranná skla radu Elite patria medzi aluminiosilikátové sklá, ktoré sú jedinečné najmä vysokým obsahom alkálií. Sklá prechádzajú procesom temperovania, pri ktorom sa malé alkalické ióny vymieňajú za väčšie, čo zvyšuje povrchové napätie skla, vďaka čomu je sklo silnejšie a odolnejšie voči poškriabaniu.

Sklo je dokonale priezračné a nijako neobmedzuje dotykovost displeja. Povrch skiel InvisibleShield Glass Elite je upravený za pomoci technológie ClearPrint™. Vďaka využitiu tejto technológie sa povrch skla stáva oleofóbným. V praxi to znamená, že pot a mastnota, ktoré vytvárajú odtlačok prsta, sú vplyvom povrchovej úpravy rozprestreté do tenkej vrstvy, ktorá prepúšťa svetlo. Vďaka tomu je odtlačok prsta prakticky neviditeľný a sklo tak zostáva dokonale priehľadné.

Vďaka praktickým EZ Apply® krídelkám navyše sklo aplikujete ľahko, presne a bez bublín. Súčasťou balenia je tiež inštalačný rámček. 

Doživotná garancia výmeny

Ak sa vám sklo InvisibleShield Glass Elite Edge poškriabe, praskne alebo inak poškodí, vymeníme vám ho za nový kus po celú dobu životnosti konkrétneho prístroja.

elite edge sk

Inštalácia skla InvisibleShield Glass Elite

 

Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategorie

Buďte v obraze

InvisibleShield VisionGuard

Temperované ochranné sklo s filtrom Eyesafe, ktoré ochráni vaše zariadenie před pádmi a vaše oči pred škodlivým svetlom z displeja.
vypredaj