Úvod Hlavné menu

InvisibleShield Glass Elite Anti-Glare pre Apple iPhone 14 Pro Max - display

Vysoko odolné ochranné sklo s matnou povrchovou úpravou, ktorá zamedzuje odrážaniu svetla od obrazovky. Povrch skla je obohatený o antimikrobiálnu zložku, ktorá inhibuje rast baktérií. Cena je vrátane doživotnej garancie výmeny.

Parametre

Kód tovaru ZG200110144
EAN840056166578
DostupnostIhneď na odoslanie (zistiť počet skladom)
Vaša cena40,00 EUR vrátane DPH
 
KS

Vysoko odolné ochranné sklo s matnou povrchovou úpravou, ktorá zamedzuje odrážaniu svetla od obrazovky. Povrch skla je obohatený o antimikrobiálnu zložku, ktorá inhibuje rast baktérií. Cena je vrátane doživotnej garancie výmeny.

Ochrana proti oslneniu

Ochranné sklo Glass Elite Anti-Glare má matný povrch, ktorý zabraňuje odrážaniu priameho svetla od obrazovky. Vďaka tomu bude displej zariadenia skvele čitateľný aj na priamom slnku.

Antibakteriálna zložka

InvisibleShield Glass Elite Anti-Glare obsahuje špeciálnu antimikrobiálnu zložku, ktorá inhibuje rast baktérií zodpovedných za vznik zápachu a celkovo chráni materiál pred degradáciou spôsobenou mikroorganizmami.

Extrémne silná ochrana

Ochranné sklá radu Elite patria medzi aluminiosilikátové sklá, ktoré sú jedinečné najmä vysokým obsahom alkálií. Sklá prechádzajú procesom temperovania, pri ktorom sa malé alkalické ióny vymieňajú za väčšie, čo zvyšuje povrchové napätie skla, vďaka čomu je silnejšie a odolnejšie voči poškriabaniu.

InvisibleShield Glass Elite Anti-Glare patrí medzi najsilnejšie ochranné sklá, ktoré spoločnosť ZAGG v súčasnosti ponúka. Produktový rad InvisibleShield Glass Elite poskytne vášmu displeju až 4× silnejšiu ochranu ako bežné sklíčka.

Dokonale priehľadné a na displeji takmer nedetekovateľné

Sklo je dokonale priezračné a nijako neobmedzuje citlivosť displeja. Povrch skiel InvisibleShield Glass Elite je upravený pomocou technológie ClearPrint™. Vďaka využitiu tejto technológie sa povrch skla stáva oleofóbnym. V praxi to znamená, že pot a mastnota, ktoré vytvárajú odtlačok prsta, sú vplyvom povrchovej úpravy rozprestreté do tenkej vrstvy, ktorá prepúšťa svetlo. Vďaka tomu je odtlačok prsta prakticky neviditeľný a sklo tak zostáva dokonale priehľadné.

Vaše zariadenie je tak maximálne chránené proti poškriabaniu, mastnotám a nečistotám. Zosilnené a skosené hrany sa potom doslova strácajú na displeji.

Doživotná garancia výmeny

Zakúpením produktu vzniká nárok na výmenu v rámci programu Doživotnej garancie výmeny. Bližšie informácie pozrite tu.

Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategórie

Buďte v obraze

vypredaj sk