Úvod Hlavní menu

InvisibleShield Glass Elite Edge pro Apple iPhone 11 Pro/XS/X - display

Vysoko odolné ochranné sklo, ktoré ochráni displej vášho zariadenia od kraja ku kraju 4x silnejšie ako bežná sklíčka. Cena je vrátane doživotnej garancie výmeny.

Parametre

Kód tovaru ZG200103877
EAN840056102446
DostupnostIhneď k odberu / na odoslanie (zistiť počet skladom)
Vaša cena15,83 EUR vrátane DPH
 
KS

Vysoko odolné ochranné sklo, ktoré ochráni displej vášho zariadenia od kraja ku kraju 4x silnejšie ako bežná sklíčka. Cena je vrátane doživotnej garancie výmeny.

Od kraja ku kraju 

Sklo InvisibleShield Glass Elite Edge poskytuje ochranu celého displeja – od kraji ku kraju. Sklo je čierno orámované, takže navyše skvele doplňuje vaše zariadenie.

Extrémne silná ochrana 

Ochranná skla radu Elite patria medzi aluminiosilikátové sklá, ktoré sú jedinečné najmä vysokým obsahom alkálií. Sklá prechádzajú procesom temperovania, pri ktorom sa malé alkalické ióny vymieňajú za väčšie, čo zvyšuje povrchové napätie skla, vďaka čomu je sklo silnejšie a odolnejšie voči poškriabaniu.

stronger

InvisibleShield Glass Elite Edge patrí medzi najsilnejšie ochranné sklá, ktorá spoločnosť ZAGG v súčasnosti ponúka. Produktový rad InvisibleShield Glass Elite poskytne vášmu displeji až 4× silnejšiu ochranu než bežná sklíčka. Vaše zariadenie je tak maximálne chránené proti poškriabaniu, mastnotám a nečistotám. Zosilnené a skosené hrany sa potom doslova strácajú na displeji.

 

Dokonale priezračné a na displeji takmer nerozponateľné 

Sklo je dokonale priezračné a nijako neobmedzuje citlivosť displeja. Povrch skiel InvisibleShield Glass Elite je upravený za pomoci technológie ClearPrint™. Vďaka využitiu tejto technológie sa povrch skla stáva oleofóbným. V praxi to znamená, že pot a mastnota, ktoré vytvárajú odtlačok prsta, sú vplyvom povrchovej úpravy rozprestreté do tenkej vrstvy, ktorá prepúšťa svetlo. Vďaka tomu je odtlačok prsta prakticky neviditeľný a sklo tak zostáva dokonale priehľadné.

elite edge sk

Doživotná garancia výmeny

Zakúpením produktu vzniká nárok na využívanie programu Doživotnej garancie výmeny. Bližšie informácie viďte tu

Inštalácia skla InvisibleShield Glass Elite

Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategórie

Buďte v obraze

vypredaj sk