Úvod Hlavní menu

InvisibleShield GlassFusion pre Apple iPhone 11 Pro/XS/X - display

Vysoko odolné hybridné sklo, ktoré displeji vášho zariadenia zaistí maximálnu ochranu voči poškrabaniu a nárazom. Cena je vrátane doživotnej garancie výmeny.

Parametre

Kód tovaru ZG200302788
EAN848467084740
Dostupnostihneď k odberu / na odoslanie (zistiť počet skladom)
Vaša cena40,00 EUR vrátane DPH
 
KS

Vysoko odolné hybridné sklo, ktoré displeji vášho zariadenia zaistí maximálnu ochranu voči poškrabaniu a nárazom. Cena je vrátane doživotnej garancie výmeny.

Flexibilná ochrana 

InvisibleShield GlassFusion je hybridné ochranné sklo, vytvorené pre maximálnu možnú ochranu displeja vášho zariadenia. Materiál hybridného skla sa skladá z komponent, ktoré boly pôvodne navrhnuté pre ochranu vrtúľ vojenských helikoptér a materiálu s vlastnosťami podobnými sklu.

Jednou z dôležitých vlastností GlassFusion je flexibilita, vďaka ktorej sklo skvele pohlcuje silu nárazov a pádov. Vďaka tejto vlastnosti je náraz pohltený predtým, než sa dostane na úroveň obrazovky. 

glassfusion

Dokonale priehľadné a na displeji takmer nerozpoznateľné 

Oleofobná vrstva na povrchu skla zaručuje, že sa nemusíte obávať nevzhľadných šmuh či odtlačkov prstov. Vďaka zosilneným a skoseným hranám sa GlassFusion na displeji zariadenia doslova stráca, sklo je naviac dokonale priezračné a nijak neobmedzuje dotykovosť displeja.

Praktické EZ Apply® krídelká potom zaisťujú snadnú a presnú aplikáciu bez bublín. 

glass fusion sk 01

Doživotná garancia výmeny

Ak sa vám sklo InvisibleShield GlassFusion poškriabe, praskne alebo inak poškodí, vymeníme vám ho za nový kus po celú dobu životnosti konkrétného prístroja.

Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategorie

Buďte v obraze

Májové zmeny

Vážení zákazníci, od 1. 5. 2020 meníme systém zliav a výhod pre užívateľov tak, aby bol pre Vás výhodnejší.
vypredaj