Úvod Hlavní menu

InvisibleShield Glass Elite Privacy pre Apple iPhone 11 Pro Max/XS Max

Vysoko odolné ochranné sklo s dvojsmerným filtrom pre ochranu vášho súkromia. Cena je vrátane doživotnej garancie výmeny.

Parametre

Kód tovaru ZG200103876
EAN840056102439
DostupnostDočasne vypredané (zistiť počet skladom)
Cena po registrácii31,49 EUR vrátane DPH
Vaša cena34,99 EUR vrátane DPH
 

Vysoko odolné ochranné sklo s dvojsmerným filtrom pre ochranu vášho súkromia. Cena je vrátane doživotnej garancie výmeny.

Povrch skla InvisibleShield Glass Elite Privacy je vybavený dvojsmerným filtrom, vďaka ktorému je možné z displeja čítať iba za predpokladu, že sa pozeráte priamo. Vďaka tomu sklo InvisibleShield Glass Elite Privacy nielenže chráni displej vášho zariadenia, ale súčasne tiež vaše súkromie.

InvisibleShield Glass Elite Privacy patrí medzi najsilnejšie ochranné sklá, ktoré spoločnosť ZAGG v súčasnosti ponúka. Produktová rada InvisibleShield Glass Elite poskytne vášmu displeji až 4x silnejšiu ochranu než bežná sklíčka.

Vaše zariadenie je tak maximálne chránené proti poškriabaniu, mastnotám a nečistotám. Zosilnené a skosené hrany sa doslova strácajú na displeji a súčasne ho perfektne chráni.

Ochranná skla rady Elite patria medzi aluminiosilikátové sklá, ktoré sú jedinečné najmä vysokým obsahom alkálií. Sklá prechádzjú procesom temperovania, pri ktorom sa malé alkalické ióny vymieňajú za väčšie, čo zvyšuje povrchové napätie skla, vďaka čomu je sklo silnejšie a odolnejšie voči poškriabaniu.

Sklo je dokonale priezračné a nijako neobmedzuje dotykovost displeja. Povrch skiel InvisibleShield Glass Elite je upravený pomocou technológie ClearPrint™. Vďaka využitiu tejto technológie sa povrch skla stáva oleofóbnym. V praxi to znamená, že pot a mastnota, ktoré vytvárjú odtlačok prsta, sú vplyvom povrchovej úpravy rozprestreté do tenkej vrstvy, ktorá prepúšťa svetlo. Vďaka tomu je odtlačok prsta prakticky neviditeľný a sklo tak zostáva dokonale priehľadné.

Vďaka praktickým EZ Apply® krídelkám navyše sklo aplikujete ľahko, presne a bez bublín. Súčasťou balenia je tiež inštalačný rámček. 

Doživotná garancia výmeny

Ak sa vám sklo InvisibleShield Glass Elite Privacy poškriabe, praskne alebo inak poškodí, vymeníme vám ho za nový kus po celú dobu životnosti konkrétneho prístroja.

elite privacy sk

Inštalácia skla InvisibleShield Glass Elite

Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategorie

Buďte v obraze

InvisibleShield VisionGuard

Temperované ochranné sklo s filtrom Eyesafe, ktoré ochráni vaše zariadenie před pádmi a vaše oči pred škodlivým svetlom z displeja.
vypredaj