Úvod Hlavní menu

Multi-room reproduktor RIVA Festival - biely

Výkonný multi-room reproduktor s najkvalitnejším prenosom zvuku na trhu.

Parametre

Alternativy
Výkonný multi-room reproduktor s najkvalitnejším prenosom zvuku na trhu.
×
Výkonný multi-room reproduktor s najkvalitnejším prenosom zvuku na trhu.
×
Příslušenství
Výkonný multi-room reproduktor s najkvalitnejším prenosom zvuku na trhu.
×
Malý prenosný Bluetooth reproduktor prémiovej kvality s vynikajúcim zvukom.
×
Reproduktor RIVA ARENA je kompaktný multi-room reproduktor z RIVA WAND série, jeho prednosťou je stereofónny zvuk pre bezkonkurenčný zvukový zážitok. Tento reproduktor je ideálnym doplnkom pre akýkoľvek moderný životný štýl.
×
Kód tovaru RWF01W-UN
EAN8595603939519
Dostupnostihneď k odberu / na odoslanie (zistiť počet skladom)
Cena po registrácii319,96 EUR vrátane DPH
Vaša cena319,96 EUR vrátane DPH
 
KS
 | Výprodej
535,00 EUR-40 %

Výkonný multi-room reproduktor s najkvalitnejším prenosom zvuku na trhu.

To najlepšie zo série reproduktorov RIVA WAND! RIVA FESTIVAL prináša stereofónny zvuk pre bezkonkurenčne najlepší zážitok z počúvania. Perfektné je pre milovníkov hudby, ktorí túžia po zážitku porovnateľným so živým koncertom a zvládnu aj hlasitosť dosahujúci viac ako 106 dB. Lepší zvuk už má len živá kapela.

FESTIVAL v obývacím pokoji

Na ovládanie RIVA FESTIVAL môžete použiť aplikáciu Google Home. A potom už len stačí použiť akúkoľvek vašu obľúbenú hudobnú aplikáciu. Užite si viac slobody s väčšinou možnosťou pripojenia Wi-Fi, DLNA, AirPlay ™ a Bluetooth®. Streamujte neobmedzený hudobný obsah skrze vstavaný Chromecast, Spotify Connect, a mnoho ďalšieho. Trebárs prehrávajte hudbu z vášho obľúbeného YouTube klipu. RIVA FESTIVAL podporuje zvuk o vysokom rozlíšení HI-RES až 24-bit / 192kHz. Nezmeškajte jediný detail. Vďaka USB portu, AUX portu a Bluetooth® môžete prehrávať vašu obľúbenú hudbu z čohokoľvek a kdekoľvek. Wi-Fi pripojenie nie je vyžadované.

FESTIVAL s rodinou v obývacím pokoji

Kľúčové vlastnosti

 • TRILLIUMaudio technológie: patentovaná technológia surround zvuku umožňuje reprodukciu priestorového zvuku bez zbytočnej kompresie
 • Podpora Hi-Res audia: ARENA podporuje až 24-bit/192 kHz
 • Vodeodolný: certifikát IPX4 preukazuje odolnosť reproduktora RIVA FESTIVAL proti vode striekajúcej z každého smeru.
 • Neobmedzené streamovanie: streamujte neobmedzený obsah cez Spotify Connect, Chromecast, YouTube, Pandoru či akékoľvek ďalšie aplikácie.
 • Lepšia konektivita: pripojte sa cez Wi-Fi, AirPlay, Bluetooth, DDMS či DLNA
FESTIVAL na polici v obchodě

Viac než len povrchný dizajn

Dizajn RIVA FESTIVAL snúbi eleganciu a trend, preto RIVA FESTIVAL ľahko zapadne kamkoľvek, či už v kancelárii alebo v domácnosti. Kryt je tvorený kvalitným plastom s lesklou úpravou, na vrchnej strane je päť pogumovaných tlačidiel s LED podsvietením a Braillovým písmom.

riva festival vrchní pohled
Všetci ale vieme, že najdôležitejšie je to, čo sa skrýva pod povrchom. Vo výbave reproduktory RIVA nemajú konkurenciu. RIVA FESTIVAL je zostavený z komponentov používaných v profesionálnych audio zostavách. Obsahuje desať výkonných ADX ™ reproduktorov. Tri výškové a tri stredo basové ADX ™ reproduktory zaisťujú vysoký výkon, široké pásmo a rozsah zvuku bez jeho zafarbenia alebo skreslenia. Štyri pasívne radiátory vás ohromí svojou schopnosťou prehrať aj nízkofrekvenčné zvuky. RIVA FESTIVAL reprodukuje z hudobného spektra viac než akýkoľvek porovnateľný výrobok. Šesťkanálový zosilňovač minimalizuje spracovanie digitálneho signálu a poskytuje tak zvuk v jeho najčistejšej forme. Okrem klasického 3,5 mm analógového vstupu má RIVA FESTIVAL tiež USB-A pre nabíjanie ďalších zariadení a prehrávanie hudby z flashdisku, plus vstup pre optický kábel.

arena v obývacím pokoji

Trillium™ Surround

Technológia Trillium™ posilňuje stereo signál trojkanálovým zosilňovačom a vytvára tak oveľa lepší zvuk, než by ste očakávali. Aktívne reproduktory sú umiestnené vpravo, vľavo a uprostred. Pasívne radiátory sú symetricky umiestnené tak, aby vyvaživaly vibrácie. Takto RIVA rozšírila počúvaním plochu. Teraz si môžete užiť kvalitné počúvanie z akéhokoľvek miesta.

zobrazení funkce trillium
Pre plné využitie potenciálu reproduktora RIVA FESTIVAL odporúčame jeho umiestnenie podľa nasledujúcej schémy. Úplne najlepší zvuk získate umiestnením v rohu (1), prípadne reproduktor umiestnite k stene (2), ale ak to nejde, vynikajúci zvuk dostanete aj umiestnením uprostred miestnosti (3).

schema doporučeného umístění riva

Aplikácia RIVA Wand

Pohodlné ovládanie na diaľku je možné vďaka aplikácii RIVA WAND. Táto aplikácia je dostupná v niekoľkých jazykoch, vrátane češtiny a je navrhnutá pre priame ovládanie reproduktorov zo série WAND. Môžete streamovať podľa vlastných pravidiel. Aplikácia ponúka možnosť nastavenia ekvalizéra a prehrávanie z USB, AUX a optického vstupu. Nechcete používať ďalšie aplikácie? Nevadí, používajte svojich obľúbencov a streamujte svoju hudbu priamo cez AirPlay, Spotify Connect, zabudovaný Chromecast a ďalšie.

Balenie obsahuje

 • Bezdrôtový reproduktor RIVA FESTIVAL
 • 1,83 m dlhý napájací kábel
 • návod
 • VIP prístup do komunity RIVA Nation
 • aplikace RIVA WAND

Technická špecifikácia

 • Reproduktory: Tri výškové, tri stredobasové ADX ™ reproduktory a štyri pasívne radiátory reprodukujú viac z hudobného spektra než akýkoľvek porovnateľný výrobok
 • Výkon zosilňovača: 200 W
 • Diaľkové ovládanie pomocou aplikácie: áno
 • Rozmery: 365 x 200 x 180 mm
 • Váha: 6,44 kg
 • Dosah Bluetooth: 10 m
 • Podporované audio kodeky: MP3, ALAC, APE, FLAC, FLAC HD, HLS, WMA Streaming, RTSP, PCM/WAV
 • Surround: ADX Trillium™
 • Hi-Res audio: až 24-bit/192 kHz

Recenzia reproduktorov RIVA Arena a RIVA Festival na serveri hifi-voice.com:

https://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/bezdratove-reproduktory/1526-riva-festival-riva-arena


Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategorie

Buďte v obraze

InvisibleShield VisionGuard

Temperované ochranné sklo s filtrom Eyesafe, ktoré ochráni vaše zariadenie před pádmi a vaše oči pred škodlivým svetlom z displeja.
zlevy 89pc banner 2019 03