Úvod Hlavní menu

Puzdro White Diamonds Ultra Thin Iced pro Apple iPhone XR - ružovozlaté

Ultratenké ružovozlaté ochranné puzdro.

Parametre

Kód tovaru WD1386CLR56
EAN4260460958938
Dostupnostihneď k odberu / na odoslanie (zistiť počet skladom)
Cena po registrácii14,39 EUR vrátane DPH
Vaša cena16,00 EUR vrátane DPH
 
KS

Ultratenké ružovozlaté ochranné puzdro.

White Diamonds Ultra Thin Iced je ultratenké púzdro, ktoré sa chváli šírkou púhych 0,5 milimetrov. Vďaka presným výrezom v tele poskytuje perfektný prístup ku všetkým tlačidlám a konektorom. Transparentný dizajn necháva vyniknúť prirodzenú krásu zariadení.

Vyvýšené okraje poskytujú ochranu kamere a displeji. Vzhľadom ku štíhlemu dizajnu je puzdro naviac kompatibilné s bezdrôtovými nabíjačkami.

wd ultra thin iced

Nemecká značka White Diamonds si pri výrobe puzdier potrpí na dizajn a kvalitné materiály. Pri ich vývoji spolupracuje s oceňovanými dizajnérmi a s niektorými z najlepších nemeckých inžinierov. Výstupom tejto kombinácie sú puzdrá s neobvyklým dizajnom a skvelými ochrannými vlastnosťami.

Svoje produkty sa White Diamonds snaží prispôsobiť primárne ženám. Protiváhou značky White Diamonds je firma Black Rock, ktorá tiež ľpie na kvalitných materiáloch a dizajnu, ale pri výrobe produktov sa zameriava výhradne na potreby a vkus mužov.

Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategorie

Buďte v obraze

InvisibleShield VisionGuard

Temperované ochranné sklo s filtrom Eyesafe, ktoré ochráni vaše zariadenie před pádmi a vaše oči pred škodlivým svetlom z displeja.
vypredaj