Úvod Hlavné menu

Doživotná garancia výmeny

Doživotná garancia výmeny je nadštandardná služba poskytovaná výrobcom zagg.com. Služba je poskytovaná výhradne pre výrobky produktovej rady InvisibleShield od spoločnosti ZAGG. Podmienky sú jednostranne definované výrobcom a nie je možné ich akokoľvek meniť alebo upravovať. Prosíme, nezamieňajte výmenu za reklamáciu. 

Od 1. 1. 2021 všetky výmeny produktov InvisibleShield výrobcu ZAGG spadajúce do programu Doživotná garancia výmeny preberá a uskutočňuje výrobca. Program beží rovnako, ako bežal doteraz, iba pre jeho realizáciu použite webové stránky zagg.com.

Pre realizáciu výmeny v rámci Lifetime Warranty navštívte webové stránky zagg.com. Pod odkazom si vytvorte zákaznícky účet. 

V spodnej časti obrazovky v rozbaľovacom paneli vyberte región – EU.

Vo Vašom zákazníckom účte prosím zadajte všetky požadované údaje a dole zakliknite obe okienka pre použitie vašej adresy ako fakturačnej aj dodacej, prípadne uveďte dve rozdielne adresy.

Keďže ste produkt nezakúpili na e-shope zagg.com, je nutná registrácia produktu. Pokiaľ máte Serial number produktu, použite ho pre registráciu. Ak nemáte Serial number, vyberte produkt z ponuky. Po úspešnej registrácii produktu na neho kliknite a v roletke Product options vyberte Warranty Replacement. V tomto kroku vyberte buď existujúci produkt alebo si vyberte upgrade produktu s doplatkom z ponúkaných možností.

V nasledujúcom kroku vyberte cenu poštovného. UPOZORŇUJEME, ŽE DRAHŠIA VARIANTA SLUŽBY JE RÝCHLEJŠIA A JE MOŽNÉ SLEDOVAŤ ZÁSIELKU. V rámci lacnejšej varianty nie je možné sledovanie zásielky a v prípade, že sa zásielka stratí, nebude nahradená.

Nasleduje už len úhrada služby a odoslanie objednávky.

Zákazník realizuje objednávku výmeny, z karty je mu blokovaná čiastka za produkt plus poštovné, do 60 dní je vrátená suma bez poštovného. Zákazník môže byť vyzvaný k vráteniu poškodeného produktu.

warranty SK

Program Doživotnej garancie výmeny možno uplatniť v následujúcich prípadoch:

  • pri znečisteniu alebo poškodeniu fólie alebo skla
  • v prípade zafarbení fólie (colortransfer)
  • ak máte prístoj na reklamácii alebo v servisu

Program Doživotnej garancie výmeny nie je možné uplatniť v nasledujúcich prípadoch:

  • výrobná vada fólie alebo skla (v takom prípade reklamujte výrobok u predajca, v prípade zakúpenia na e-shopu www.ertea.sk potom postupujte podľa instukcií, ktoré nájdete tu)
  • pri nepodarenej inštalácii na zariadenie
  • v prípade úmyselného poškodenia za účelom vrátenia

Postup k odlepení ochrannej fólie či skla z telefonu: 

  • telefon položíme na rovnú nekľzavú plochu
  • nechtom fóliu alebo sklo opatrne uchopíme za niektorý z rohov
  • pomaly nadviháváme, vďaka tomu  dôjde k postupnému oddeleniu ochrannej vrstvy od telefóna, v prípade skiel dbáme zvýšenej opatrnosti a nesnažíme sa sklo zbytočne rozlámať a roztrieštiť, aby sme predošli prípanému zraneniu o vzniklé črepy

Poznámka: Nesnažte sa ochrannú fóliu odstraňovať násilím, mohlo by dôjsť k poškodeniu displeja telefonu. Pri odstraňovaní ochranného skla dbajte zvýšenej opatrnosti, viac poškodené sklo môže prasknúť.

Kategórie

Buďte v obraze

vypredaj sk