Úvod Hlavní menu

Puzdro White Diamonds Tough Mineral pre Samsung Galaxy S10 - čierne

Odolné ochranné puzdro s bumperom.

Parametre

Kód tovaru WD2830TMN6
EAN4260557042816
Dostupnostihneď k odberu / na odoslanie (zistiť počet skladom)
Cena po registrácii28,79 EUR vrátane DPH
Vaša cena31,99 EUR vrátane DPH
 
KS

Odolné ochranné puzdro s bumperom.

Puzdro White Diamonds Tough Mineral zaujme svojim dizajnom aj funkčnosťou. Obvod krytu je opatrený bumperom, ktorý vaše zariadenie ochráni pred pádmi a nárazmi a zaručí, že vám puzdro nebude preklzávať v ruke.

Vyvýšené okraje ochráni displej a kameru proti poškriabaniu. Puzdro je naviac vybavené technológiou Active-Air, vďaka ktorej má schopnosť absorbovať energiu pri dopade.

white diamonds lifestyle 001

Nemecká značka White Diamonds si pri výrobe puzdier potrpí na dizajn a kvalitné materiály. Pri ich vývoji spolupracuje s oceňovanými dizajnérmi a s niektorými z najlepších nemeckých inžinierov. Výstupom tejto kombinácie sú puzdrá s neobvyklým dizajnom a skvelými ochrannými vlastnosťami.

Svoje produkty sa White Diamonds snaží prispôsobiť primárne ženám. Protiváhou značky White Diamonds je firma Black Rock, ktorá tiež ľpie na kvalitných materiáloch a dizajnu, ale pri výrobe produktov sa zameriava výhradne na potreby a vkus mužov.

Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategorie

Buďte v obraze

InvisibleShield VisionGuard

Temperované ochranné sklo s filtrom Eyesafe, ktoré ochráni vaše zariadenie před pádmi a vaše oči pred škodlivým svetlom z displeja.
vypredaj