Úvod Hlavní menu

Rokform - puzdro pre Samsung Galaxy Note 9 Rugged - čierne

Odolné športové puzdro ideálne pre tých, ktorí žijú aktívnym životom. Je ľahké, tenké a kompaktné a perfektne chráni pri páde.

Parametre

Kód tovaru RF305401P
EAN8595603946913
DostupnostIhneď k odberu / na odoslanie (zistiť počet skladom)
Vaša cena40,00 EUR vrátane DPH
 
KS

Odolné športové puzdro ideálne pre tých, ktorí žijú aktívnym životom. Je ľahké, tenké a kompaktné a perfektne chráni pri páde.

Dvojzložkové utralehké zloženie

Odolné puzdro Ruggedtvrdú polykarbonátovú vonkajšiu škrupinu s mäkkou výstelkou a preto skvele ochráni váš telefón pri náraze.

Kompletná ochrana

Na mieru navrhnuté vystuženie rohov váš telefón ochráni pri páde na hranu a roh. Všetky tlačidlá zostávajú ľahko ovládateľná.

rokform rugged samgn901

RokSafe magnetický úchyt

Odolné športové puzdro obsahuje vyberateľný magnet Roksafe, vďaka ktorému môžete prichytiť zariadenie k akémukoľvek magnetickému kovovému povrchu alebo k jednému z magnetických držiakov. Magnet je neodymový a je teda bezpečný pre GPS, Bluetooth, Wi-fi, kreditnékarty, Apple Pay, prenos dát alebo fotoaparát.

lifestyle rok sam

Jednotka medzi pripevniteľnými puzdrami pre mobilné zariadenia

Robustné a pripevniteľné puzdro má montážny systém Rokform RMS. Vďaka tomuto systému môžete pripojiť svoj prístroj k širokému sortimentu príslušenstva, ako sú držiaky na bicykle, motocykle, automobily, kočíky, golfové vozíky atď.

univ mountrokform rugged samgn902

Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategórie

Buďte v obraze

vypredaj