Úvod Hlavné menu

InvisibleShield Glass Elite Edge 360 pre Apple iPhone 11 Pro - ochranné sklo a kryt

Vysoko odolná ochrana pre celé telo vášho zariadenia.

Parametre

Kód tovaru ZG200104270
EAN840056106789
DostupnostIhneď na odoslanie (zistiť počet skladom)
Vaša cena15,83 EUR vrátane DPH
 
KS

Vysoko odolná ochrana pre celé telo vášho zariadenia.

InvisibleShield Glass Elite Edge 360 ​​je kombináciou najsilnejšieho ochranného skla, ktoré spoločnosť ZAGG v súčasnosti ponúka a transparentného krytu pre zadnú časť zariadenia. Vďaka tomu je vášmu zariadeniu poskytnuta komplexná ochrana proti poškriabaniu, mastnotám a nečistotám. InvisibleShield Glass Elite Edge 360 ​​ochráni vaše zariadenie pri pádoch z výšky až 1 metra.

Hrany skla InvisibleShield Glass Elite Edge poskytujú ochranu celého displeja – od kraji ku kraju. Sklo je čierno orámované, takže navyše skvele doplňuje vaše zariadenie.

InvisibleShield Glass Elite Edge patrí medzi najsilnejšie ochranné sklá, ktorá spoločnosť ZAGG v súčasnosti ponúka. Produktový rad InvisibleShield Glass Elite poskytne vášmu displeji až 4× silnejšiu ochranu než bežná sklíčka.

stronger

Vaše zariadenie je tak maximálne chránené proti poškriabaniu, mastnotám a nečistotám. Zosilnené a skosené hrany sa potom doslova strácajú na displeji.

Ochranná skla radu Elite patria medzi aluminiosilikátové sklá, ktoré sú jedinečné najmä vysokým obsahom alkálií. Sklá prechádzajú procesom temperovania, pri ktorom sa malé alkalické ióny vymieňajú za väčšie, čo zvyšuje povrchové napätie skla, vďaka čomu je sklo silnejšie a odolnejšie voči poškriabaniu.

Sklo je dokonale priezračné a nijako neobmedzuje citlivosť displeja. Povrch skiel InvisibleShield Glass Elite je upravený za pomoci technológie ClearPrint™. Vďaka využitiu tejto technológie sa povrch skla stáva oleofóbnym. V praxi to znamená, že pot a mastnota, ktoré vytvárajú odtlačok prsta, sou vplyvom povrchovej úpravy rozprestreté do tenkej vrstvy, ktorá prepúšťa svetlo. Vďaka tomu je odtlačok prsta prakticky neviditeľný a sklo tak zostáva dokonale priehľadné.

Doživotná garancia výmeny

Zakúpením produktu vzniká nárok na využívanie programu Doživotnej garancie výmeny. Bližšie informácie viďte tu.*

*Program Garancie sa vzťahuje iba na ochranné sklo.

elite 360 sk

Inštalácia skla InvisibleShield Glass Elite

Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategórie

Buďte v obraze

vypredaj sk