Úvod Hlavní menu

The Standard Booklet

Puzdro Black Rock The Standard Booklet je flipové puzdro s dvoma  slotmi na dôležité kartičky alebo vizitky. Je vytvorené z kvalitného PU, ktoré nepreklzava v ruke a je príjemné na dotyk. Jednoduchým pohybom z puzdra môžete vytvoriť stojanček, vďaka ktorému budete môcť pohodlne sledovať videá alebo surfovať internetom. 

Štíhly, minimalistický dizajn umožňuje kompatibilitu s bezdrôtovými nabíjačkami. Kvalitný magnet zaistí, že sa puzdro nebude zbytočne otvárať. Presné výrezy v tele puzdra vám umožní pohodlný prístup ku kamere, tlačidlám a konektorom.  

BR lifestyle

Nemecká značka Black Rock si pri výrobe puzdier a krytov potrpí na dizajn a kvalitné materiály. Pri ich vývoji spolupracuje s oceňovanými dizajnérmi a s niektorými z najlepších nemeckých inžinierov, výstupom tejto kombinácie sú produkty s neobvyklým dizajnom a skvelými ochrannými vlastnosťami.

Svoje produkty sa Black Rock snaží prispôsobiť primárne mužom. Protiváhou značky Black Rock je sesterská firma White Diamonds, ktorá tiež ľpie na kvalitných materiáloch a dizajnu, ale pri výrobe sa zameriava výhradne na potreby a vkus žien.

Kategorie

Buďte v obraze

InvisibleShield VisionGuard

Temperované ochranné sklo s filtrom Eyesafe, ktoré ochráni vaše zariadenie před pádmi a vaše oči pred škodlivým svetlom z displeja.
vypredaj