Úvod Hlavní menu

InvisibleShield Glass Elite VisionGuard+ pre Apple iPhone 11/XR - display

Ochranné sklo s filtrom Eyesafe, ktoré ochráni váš telefón pred pádmi a vaše oči pred škodlivým svetlom z displeja. Povrch skla je obohatený o antibakteriálnu vrstvu, ktorá dokáže zlikvidovať až 99,99 % baktérií.

Parametre

Kód tovaru ZG200103881
EAN840056102484
Dostupnostihneď k odberu / na odoslanie (zistiť počet skladom)
Vaša cena34,99 EUR vrátane DPH
 
KS

Ochranné sklo s filtrom Eyesafe, ktoré ochráni váš telefón pred pádmi a vaše oči pred škodlivým svetlom z displeja. Povrch skla je obohatený o antibakteriálnu vrstvu, ktorá dokáže zlikvidovať až 99,99 % baktérií.

Filter modrého svetla a antibakteriálna zložka 

Povrch skla InvisibleShield Glass Elite VisionGuard+ je vybavený ochrannou vrstvou EyeSafe, ktorá dokáže filtrovať škodlivé HEV modré svetlo, ktoré displeje mobilných zariadení vyžarujú. Vďaka tomu sklo InvisibleShield Glass Elite VisionGuard+ nielenže chráni displej vášho zariadenia, ale súčasne tiež vaše oči.

Povrch skla je oproti starším typom skiel VisionGuard inovovaný o antibakteriálnu vrstvu, ktorá dokáže zlikvidovať až 99,99% baktérií, ktoré sa nachádzjú na povrchu skla. So sklom InvisibleShield Glass Elite VisionGuard+ teda nechránite len displej vášho zariadenia, ale tiež svoje zdravie.

Glass Elite Visionguard Plus mb

Extrémne silná ochrana 

Ochranná skla radu Elite patria medzi aluminiosilikátové sklá, ktoré sú jedinečné najmä vysokým obsahom alkálií. Sklá prechádzajú procesom temperovania, pri ktorom sa malé alkalické ióny vymieňajú za väčšie, čo zvyšuje povrchové napätie skla, vďaka čomu je sklo silnejšie a odolnejšie voči poškriabaniu.

InvisibleShield Glass Elite VisionGuard+ patrí medzi najsilnejšie ochranné sklá, ktoré spoločnosť ZAGG v súčasnosti ponúka. Produktový rad InvisibleShield Glass Elite poskytne vášmu displeju až 4x silnejšiu ochranu ako bežná sklíčka. Vaše zariadenie je tak maximálne chránené proti poškriabaniu, mastnotám a nečistotám. Zosilnené a skosené hrany sa doslova strácajú na displeji a súčasne ho perfektne chráni.

visionguard plus sk 1122343


Dokonale priezračné a na displeji takmer nerozpoznateľné 

Sklo je dokonale priezračné a nijako neobmedzuje dotykovosť displeja. Povrch skiel InvisibleShield Glass Elite je upravený pomocou technológie ClearPrint™. Vďaka využitiu tejto technológie sa povrch skla stáva oleofóbnym. V praxi to znamená, že pot a mastnota, ktoré vytvárajú odtlačok prsta, sú vplyvom povrchovej úpravy rozprestreté do tenkej vrstvy, ktorá prepúšťa svetlo. Vďaka tomu je odtlačok prsta prakticky neviditeľný a sklo tak zostáva dokonale priehľadné.

 

Vďaka praktickým EZ Apply® krídelkám navyše sklo aplikujete ľahko, presne a bez bublín. Súčasťou balenia je tiež inštalačný rámček. 

Certifikácia

Pri vývoji produktov VisionGuard a VisionGuard+ spolupracuje InvisibleShield s firmou Health a spoločne nastavujú priemyslený štandard pre doplnková skla a fólie filtrujúce modré svetlo s certifikáciou TÜV Rheinland a UL

visionguard04 visionguard05

Doživotná garancia výmeny

Ak sa vám sklo InvisibleShield Glass Elite VisionGuard poškriabe, praskne alebo inak poškodí, vymeníme vám ho za nový kus po celú dobu životnosti konkrétneho prístroja.

Pozrite sa na sklo InvisibleShield Glass Elite VisionGuard+ zblízka:


Inštalácia skla InvisibleShield Glass Elite

Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategórie

Buďte v obraze

Dôležité novoročné zmeny

Program Doživotnej garancie výmeny
vypredaj