Úvod Hlavné menu

InvisibleShield Glass Elite Privacy pre Apple iPhone 14 Pro - display

Vysoko odolné ochranné sklo s dvojsmerným filtrom na ochranu vášho súkromia. Povrch skla je obohatený o antibakteriálnu zložku, ktorá dokáže zlikvidovať až 99,99 % povrchových baktérií, plesní a rias. Cena je vrátane doživotnej garancie výmeny.

Parametre

Kód tovaru ZG200110151
EAN840056166646
DostupnosťIhneď na odoslanie
Vaša cena40,00 EUR vrátane DPH
 
KS

Vysoko odolné ochranné sklo s dvojsmerným filtrom na ochranu vášho súkromia. Povrch skla je obohatený o antibakteriálnu zložku, ktorá dokáže zlikvidovať až 99,99 % povrchových baktérií, plesní a rias. Cena je vrátane doživotnej garancie výmeny.

Dvojsmerný filter pre ochranu súkromia 

Povrch skla InvisibleShield Glass Elite Privacy je vybavený dvojsmerným filtrom, vďaka ktorému je možné z displeja čítať iba za predpokladu, že sa pozeráte priamo. Vďaka tomu sklo InvisibleShield Glass Elite Privacy nielenže chráni displej vášho zariadenia, ale súčasne tiež vaše súkromie.

glass elite privacy

Antibakteriálná zložka 

Povrch skla je oproti starším typom skiel Privacy inovovaný o antibakteriálnu vrstvu, ktorá dokáže zlikvidovať až 99,99 % baktérií, plesní a rias, ktoré sa nachádzjú na povrchu skla.

Extrémne silná ochrana 

Ochranná skla rady Elite patria medzi aluminiosilikátové sklá, ktoré sú jedinečné najmä vysokým obsahom alkálií. Sklá prechádzjú procesom temperovania, pri ktorom sa malé alkalické ióny vymieňajú za väčšie, čo zvyšuje povrchové napätie skla, vďaka čomu je sklo silnejšie a odolnejšie voči poškriabaniu.

InvisibleShield Glass Elite Privacy patrí medzi najsilnejšie ochranné sklá, ktoré spoločnosť ZAGG v súčasnosti ponúka. Produktová rada InvisibleShield Glass Elite poskytne vášmu displeji až 4× silnejšiu ochranu než bežná sklíčka. Zosilnené a skosené hrany sa potom doslova strácajú na displeji.

Dokonale priezračné a na displeji takmer nerozpoznateľné 

Sklo je dokonale priezračné a nijako neobmedzuje citlivosť displeja. Povrch skiel InvisibleShield Glass Elite je upravený pomocou technológie ClearPrint™. Vďaka využitiu tejto technológie sa povrch skla stáva oleofóbnym. V praxi to znamená, že pot a mastnota, ktoré vytvárjú odtlačok prsta, sú vplyvom povrchovej úpravy rozprestreté do tenkej vrstvy, ktorá prepúšťa svetlo. Vďaka tomu je odtlačok prsta prakticky neviditeľný a sklo tak zostáva dokonale priehľadné. 

elite privacy sk

Doživotná garancia výmeny

Zakúpením produktu vzniká nárok na využívanie programu Doživotnej garancie výmeny. Bližšie informácie viďte tu.

Inštalácia skla InvisibleShield Glass Elite

Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategórie

Buďte v obraze

vypredaj sk