Úvod Hlavné menu

InvisibleShield GlassFusion VisiongGuard+ pre Samsung Galaxy S20 - display

Hybridné ochranné sklo s filtrom modrého svetla Eyesafe a antibakteriálnou zložkou, ktorá dokáže zlikvidovať až 99,99 % povrchových baktérii, plesní a rias.

Parametre

Kód tovaru ZG200304870
EAN840056115293
DostupnosťIhneď na odoslanie (zistiť počet skladom)
Vaša cena15,83 EUR vrátane DPH
 
KS

Hybridné ochranné sklo s filtrom modrého svetla Eyesafe a antibakteriálnou zložkou, ktorá dokáže zlikvidovať až 99,99 % povrchových baktérii, plesní a rias.

Antibakteriálna zložka a ochrana proti škodlivému modrému svetlu

InvisibleShield GlassFusion VisionGuard+ je hybridné ochranné sklo s antibakteriálnou zložkou, ktorá dokáže eliminovať 99,99 % povrchových baktérií, plesní a rias. Sklo je navyše vybavené filtrom Eyesafe, ktorý dokáže eliminovať škodlivé modré svetlo, ktoré displeje mobilných zariadení vyžarujú. 

antibacterial

Flexibilná ochrana 

Jednou z ďalších dôležitých vlastností hybridného skla GlassFusion VisionGuard+ je tiež flexibilita, vďaka ktorej sklo skvele pohlcuje silu nárazov a pádov. Vďaka tomu je náraz pohltený ešte predtým, než sa dostane na úroveň obrazovky. Materiál hybridného skla sa skladá z komponentov, ktroé boli pôvodne navrhnuté pre ochranu vrtúľ vojenských helikoptér a materiálu s vlastnosťami podobnými sklu. 

Glass fusion visionguard sk

Hladký a dokonale priezračný povrch

Oleofobná vrstva na povrchu skla zaručuje, že sa nemusíte obávať nevzhľadných šmúh či odtlačkov prstov. Vďaka zosilneným a skoseným hranám sa GlassFusion VisionGuard+ na displeji zariadenia doslova stráca. Sklo je navyše dokonale priezračné a nijako neobmedzuje citlivosť displeja. 

Certifikácia

Pri vývoji produktov VisionGuard a VisionGuard+ spolupracuje InvisibleShield s firmou Health a spoločne nastavujú priemyslený štandard pre doplnková skla a fólie filtrujúce modré svetlo s certifikáciou TÜV Rheinland a UL

visionguard04 visionguard05

 

Doživotná garancia výmeny

Zakúpením produktu vzniká nárok na využívanie programu Doživotnej garancie výmeny. Bližšie informácie viďte tu.

Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategórie

Buďte v obraze

vypredaj sk