Úvod Hlavní menu

InvisibleShield GlassFusion Visionguard+ D3O pro Samsung S21 Ultra 5G – display

Ochranné hybridné sklo s filtrom Eyesafe, ktorý chráni vaše oči pred škodlivým svetlom z displeja. Sklo je obohatené o antimikrobiálnej zložku a D3O.

Parametre

Kód tovaru ZG200307445
EAN840056137837
Dostupnostihneď k odberu / na odoslanie (zistiť počet skladom)
Vaša cena49,99 EUR vrátane DPH
 
KS
 | Novinka

Ochranné hybridné sklo s filtrom Eyesafe, ktorý chráni vaše oči pred škodlivým svetlom z displeja. Sklo je obohatené o antimikrobiálnej zložku a D3O.

Flexibilná ochrana

InvisibleShield GlassFusion VisionGuard+ D3O® je hybridné ochranné sklo vytvorené pre maximálnu možnú ochranu displeja vášho zariadenia. Materiál hybridného skla sa skladá z komponent, ktoré boly pôvodne navrhnuté pre ochranu vrtúľ vojenských helikoptér a materiálu s vlastnosťami podobnými sklu. Oproti starším typom skla GlassFusion je tento typ inovovaný o materiál D3O®. 

military

Jednou z dôležitých vlastností GlassFusion VisionGuard+ D3O® je flexibilita, vďaka ktorej sklo skvele pohlcuje silu nárazov a pádov. Vďaka tejto vlastnosti je náraz pohltený ešte predtým, než sa dostane na úroveň obrazovky. 

glass d3o

Chránené D3O®

D3O® využívá vlastnosti ultra ľahkého elastomeru, ktorý sa chová ako nenewtonská tekutina. To znamená, že v kľude je táto hmota tekutá, a pri mechanickom náraze tuhne a správa sa ako pevný predmet, po chvíli pokoja opäť "povolí". Energia dopadu je rozložená medzi jednotlivé molekuly, ktoré ju vynaloží na stuhnutie. 

non newton

Tieto vlastnosti robia z technológie D3O® ideálny a vysoko žiadaný prvok pre ochranu pred nárazom a dopadom, a zo skla InvisibleShield GlassFusion VisionGuard+ D3O® jedno z najsilnejších skiel, ktoré spoločnosť ZAGG aktuálne ponúka. 

D3O® technológia je využívaná pri výrobe heliem, chráničov na šport či jazdu na motocykli a teraz aj na ochranu elektroniky. Túto technológiu obsahujú aj výrobky od značiek Dr. Martens, Under Armour, Schutt Sport, 3M a ďalšie.

D3O GLASS SK

Filter modrého svetla a antimikrobiálna zložka

Povrch skla InvisibleShield Glass Elite VisionGuard+ je vybavený ochrannou vrstvou EyeSafe, ktorá dokáže filtrovať škodlivé HEV modré svetlo, ktoré displeje mobilných zariadení vyžarujú. Vďaka tomu sklo InvisibleShield GlassFusion VisionGuard+ D3O® nielenže chráni displej vášho zariadenia, ale súčasne tiež vaše oči.

Sklo obsahuje špeciálnu antimikrobiálnu zložku, ktorá inhibuje rast baktérií zodpovedných za vznik zápachu a celkovo chráni materiál pred degradáciou spôsobenou mikroorganizmami. 

Dokonale priehľadné a na displeji takmer nerozpoznateľné

Oleofobná vrsva na povrchu skla zaručuje, že sa nemusíte obávať nevzhľadných šmúh či odtlačkov prstov. Vďaka zosilneným a skoseným hranám sa sklo na displeji zariadenia doslova stráca. Naviac je dokonale priezračné a nijako neobmedzuje dotykovosť displeja.

clear 01

Doživotná garancia výmeny

Zakúpením produktu vzniká nárok na využívanie programu Doživotnej garancie výměny. Bližšie informácie viďte tu.

warranty SK

Otázka / dopyt

Nenašli ste čo ste hľadali? Zanechajte nám správu:

Opíšte kód z obrázka

Kategórie

Buďte v obraze

Dôležité novoročné zmeny

Program Doživotnej garancie výmeny
vypredaj